Advert
Advert

Kozaklı FTR Hastanesinde 15 Temmuz Şehitler Mescidi Açıldı

Nevşehir İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde Genel Sekreter Uz. Dr. Muhammet Çömçen’nin katkıları ile “Kozaklı FTR Hastanesi 15 Temmuz Şehitler Mescidi ”açılışı yapıldı.

Kozaklı FTR Hastanesinde 15 Temmuz Şehitler Mescidi Açıldı
Kozaklı FTR Hastanesinde 15 Temmuz Şehitler Mescidi Açıldı İsa Saatcioğlu

 Nevşehir İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı   Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde Genel Sekreter Uz. Dr. Muhammet Çömçen’nin katkıları ile  “Kozaklı FTR Hastanesi 15 Temmuz Şehitler Mescidi ”açılışı yapıldı.

      Açılışa Kozaklı İlçe Kaymakamı Sayın Halil Dalak, Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Güçlü, İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit, Hastane Yöneticisi Vekili DT. Murat Alp, Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Metin Berk ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Erdal Yalçın ‘ın katılımları ile hizmete açılmıştır.

     Açılıştan önce konuşma yapan Sayın Kaymakam Dalak ifadelerinde “Böyle güzel bir mescidi hizmete sundukları için, Mescitte emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım böyle güzel hizmetlerin devamını temenni ederim” diyerek sözlerini tamamladı. Müteakibinde İlçe Müftüsü Yiğit’in 15 Temmuz Şehitleri ve geçmişten günümüze  tüm şehitlerimizin ruhları için dua okunduktan sonra Hastane mescidinin açılışı yapılmıştır.

    Hastane Yönetimi “15 Temmuz gecesi ülkemizin birlik ve bütünlüğüne, milletimizin hürriyet, irade ve bekasına yönelik ihaneti püskürtmek için hiç tereddüt etmeden tankların önüne yatan, silahlara meydan okuyan, bedenlerini bu vatan için siper eden, canlarını din-ü devlet, mülk-ü millet, istiklal ve istikbalimiz için feda eden ve şehadet mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizin Her birine rahmet ve minnet borçlu olduğumuz mübarek şehitlerimizin anısını yaşatmak ve unutturmamak için mescidimizin ismini “Kozaklı FTR Hastanesi 15 Temmuz Şehitler Mescidi ”olarak seçtiklerini ifade ettiler.

Kozaklı FTR Hastanesinde 15 Temmuz Şehitler Mescidi Açıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bölgemizde Kuvvetli Yağış Bekleniyor!
Bölgemizde Kuvvetli Yağış Bekleniyor!
İntihar Etmek İsteyen Genci Belediye Başkanı İkna Etti
İntihar Etmek İsteyen Genci Belediye Başkanı İkna Etti