Advert
Advert

Meslek Yüksek Okuluna Hacı Mehmet Tek'den Arsa Bağışı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine bağlı olarak, Acıgöl İlçemizde açılacak olan ‘Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu" yapılacak arsa ilçemiz halkından hayırsever Hacı Mehmet Tek tarafından bağışlandı

Meslek Yüksek Okuluna Hacı Mehmet Tek'den Arsa Bağışı
Meslek Yüksek Okuluna Hacı Mehmet Tek'den Arsa Bağışı İsa Saatcioğlu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine bağlı olarak, Acıgöl İlçemizde açılacak olan ‘Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu" yapılacak arsa ilçemiz halkından hayırsever Hacı Mehmet Tek tarafından bağışlandı.

Bağışı kabul etmek için Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, NEHÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve Belediye Başkanı Ercan Ertaş, İstanbul'a giderek bağış işlemlerini gerçekleştirdiler.

Bağış töreninde Acıgöllü hayırsever Hacı Mehmet Tek, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş ile Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı arasında arazi bağışı için protokol imzalandı. Protokole AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Acıgöl İlçe Meclis Üyeleri Selam Göltaş ve Musa Mutlu da katıldılar.

Belediye Başkanı Ercan Ertaş tören sonrasında yaptığı açıklamada; "Müjdesini verdiğimiz “Acıgöl Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu” yapımı için arazi bağışında bulunan Acıgöllü hayırseverimiz Hacı Mehmet Tek amcamıza teşekkür ediyorum Allah kendisinden razı olsun, Acıgöl için yapılacak en büyük hizmete imzasını attı bizleri ve Acıgöllü vatandaşlarımızı sevindirdi, memnun etti dedi ve İlçemize hayırlı olmasını diledi. Ayrıca bağış protokolü yapmak için bizleri kırmayan NEHÜ Rektörü Sayın Prof.Dr. Mazhar Bağlı ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'e teşekkürlerini sundu.

 

Meslek Yüksek Okouluna Hacı Mehmet Tek'den Arsa Bağışı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı