Advert
Advert

ESKRİM Türkiye Şampiyonası Müsabakaları Tamamlandı

2017-2018 Yılı Okul Sporları Eskrim Türkiye Şampiyonası Müsabakaları 17 - 20 Mart 2018 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Avanos Atatürk Spor Salonunda düzenlendi.

ESKRİM Türkiye Şampiyonası Müsabakaları Tamamlandı
ESKRİM Türkiye Şampiyonası Müsabakaları Tamamlandı İsa Saatcioğlu

2017-2018 Yılı Okul Sporları Eskrim Türkiye Şampiyonası Müsabakaları 17 - 20 Mart    2018 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Avanos Atatürk Spor  Salonunda   düzenlendi.

               Eskrim Türkiye Şampiyonası Müsabakaları 34 İlden ( Adana , Antalya , Kırşehir , Konya , Mersin , Kırıkkale , Adıyaman , Afyon , Ankara , Bolu , Bursa , Denizli , Çanakkale , Erzurum , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kocaeli, Malatya , Sakarya , Samsun ,Sivas ,Trabzon , Zonguldak , Muğla , Düzce ,Muş , Balıkesir, Eskişehir , Ardahan ,Tokat , Van ,Kastamonu ,Manisa)    yaklaşık 687 sporcunun katılımı ile Yıldızlar ve Gençler Kız-Erkek kategorilerinde  Okul Sporları Eskrim Türkiye Şampiyonası müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer'in katıldığı ödül töreni ile tamamlandı.

Müsabaka sonuçları;            

19-20 MART 2018 GENÇ BAYAN EPE

1-Şevval SAĞIR

2-Sedef Şara BAYDAR

3-Emine İpek AYDIN

19-20 MART 2018 BAYAN FLÖRE

1-Nazlı Ceren ALİOĞLU

2-Eylül Deniz TÜRKKAN

3-Melike TAŞDELEN

19-20 MART 2018 BAYAN KILIÇ

1-Melis SARIÇAM

2-Sevgi Er

3-Maya Ataç KURTULMUŞ

 

 

19-20 MART YILDIZ BAYAN EPE

1-Aleyna KILBAŞ

2-Damlanur SÖNMÜŞ

3-Defne KAYA

17-18 MART 2018 YILDIZ BAYAN FLÖRE

1-Alisa İSBİR

2-Lal ERTÜN

3-Defne Mercan HOCAOĞLU

19-20 MART YILDIZ BAYAN KILIÇ

1-Bilge Su GÜR

2-Sude AKSEL

3-Begüm ALKAYA

19-20 MART 2018 GENÇ ERKEKLER EPE

1-Hilmi Taha EKENLER

2- Eren YAĞDIRAN

3-Gürgün DAYIOĞLU

19-20 MART 2018 GENÇ ERKEK FLÖRE

1-Poyraz TUNCER

2-Utku ÖZYALÇIN

3-Oğuzhan GÖKDENİZ

 

19-20 MART 2018 GENÇ ERKEK KILIÇ

1-Emirhan ÇİFTÇİ

2-Özkan Zorlu YILDIRIM

3-Muhammed Furkan KALENDER

17-18 MART 2018 YILDIZ ERKEK EPE

1-Emir AKAL

2-Yiğit Emre TANRIVERDİ

3-Deniz Utku ATMACA

17-18 MART 2018 YILDIZ ERKEK FLÖRE

1-Mustafa Burak ÇUFADAR

2-Alp Tuna KORKMAZ

3-Yusuf Arha DOYARAOĞLU

17-18 MART 2018 YILDIZ ERKEK KILIÇ

1-Efe DİNÇ

2- Tolga ASLAN

3-Ensar Yiğit AŞIROK

ESKRİM Türkiye Şampiyonası Müsabakaları Tamamlandı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı