Advert
Advert

Ülkücüler: Nevşehirspor’umuzun yanındayız

Son haftasına girilen Spor Toto Bal Ligin'de, puan cetvelinde lider durumda bulunan Nevşehirspor'da heyecan doruğa ulaştı.

Ülkücüler: Nevşehirspor’umuzun yanındayız
Ülkücüler: Nevşehirspor’umuzun yanındayız İsa Saatcioğlu

Son haftasına girilen Spor Toto Bal Ligin'de, puan cetvelinde lider durumda bulunan Nevşehirspor'da heyecan doruğa ulaştı. Gurubunda lider Nevşehirspor sezonun son karşılaşması Ceyhanspor deplasmanına çıkacak. Nevşehirspor’un bu maçtan da galip çıkması durumunda gurubu şampiyon olarak tamamlayacak. Şampiyonluk için geri sayımın başladığı şu günlerde Başkan Salih Dirikoç, tüm Nevşehir halkını maddi ve manevi desteğe davet etti. Bu davete ilk karşılığı ise Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı verdi.

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, Nevşehirspor’u iç sahada olduğu gibi dış sahada da destekleyip, her türlü maddi ve manevi desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Başkan Türker’in destek açıklaması şu şekilde; “Ligi bitimine 1 hafta kala Nevşehirspor’umuz şampiyonluk yolunda emin adımlar ile ilerleyişini sürdürüyor. Nevşehirspor Başkanı Salih Dirikoç, ligin son karşılaşması olan Ceyhanspor maçı öncesinde Nevşehir’de bulunan herkesi maddi ve manevi desteğe davet etmiştir. Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı olarak İlimizin takımı Nevşehirspor’a maddi ve manevi her türlü desteği vermeye hazırız.  İç saha maçlarında olduğu gibi Nevşehirspor’umuzu ligin son maçı olan Ceyhanspor deplasmanında da destekleyeceğiz. Takımımız yense de yenilse de her zaman yanındayız. Başkan Dirikoç’un dediği gibi, Şampiyonluk çok yakın, Allah’ın izni ile bu sene şampiyonluk hasreti bitecektir. Tüm Nevşehir birbirine kenetlenmelidir”

Ülkücüler Nevşehirspor’umuzun yanındayız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı