Advert
Advert

Gizligider, Polis Haftasını Kutladı

AK Parti Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Gizligider, Polis Haftasını Kutladı
Gizligider, Polis Haftasını Kutladı İsa Saatcioğlu

AK Parti Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti;

10 Nisan 1945 tarihinde yayımlanan Polis Nizamnamesi ile kurulan ve bugün 173. Yılını kutlayan Polis Teşkilatımız milletimizin güvenliği ve huzurunun korunmasının teminatı olmuştur. Kamu düzenine ve devlet bütünlüğüne yönelik her türlü tehdide karşı büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle görev yapan polisimiz 173 yıllık birikimini çağın imkanlarıyla birleştirerek örnek bir başarı göstermektedir. Vatan sevgisi ve görev bilinciyle gece gündüz aziz milletimizin huzur ve güven içinde yaşaması için Anayasa ve yasalara bağlı olarak görev yapan polis teşkilatımızın bugüne kadar göstermiş olduğu başarı hepimize iftihar kaynağı olmuştur.

Kurulduğu günden itibaren sürekli kendini geliştirmeye ve yenilemeye önem veren teşkilatımız asayiş ve güvenliği sağlarken terör örgütlerine ve 15 Temmuz kalkışması gibi ülkemizin bütünlüğüne kast eden hain girişimlere karşı milletimizden aldığı güçle adeta bir kahramanlık destanı yazmıştır.

Bu duygularla Türk Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünü ve 10 Nisan Polis Haftasını kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, gazilerimize sağlık ve sıhhat, görevi başında olan polislerimize de çalışmalarında başarılar diliyorum.

Gizligider Polis Haftasını Kutladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı