Advert
Advert

Açıkgöz, Eczacılar Günü’nü Kutladı

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 14 Mayıs Eczacılar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Açıkgöz, Eczacılar Günü’nü Kutladı
Açıkgöz, Eczacılar Günü’nü Kutladı İsa Saatcioğlu

TBMM Divan Katip Üyesi AK Parti Nevşehir milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz 14 Mayıs Eczacılar Günü dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, “Eczacı bir milletvekili olarak vatandaşlarımızın en yakın sağlık danışmanı olan değerli meslektaşlarım eczacılarımızın 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü’nün kutluyor, hayırlı ve bereketli çalışmalar diliyorum” dedi.

Açıkgöz mesajında şunları kaydetti;

 

"Meslektaşlarım dün olduğu gibi bugün de toplumsal yaşamdaki vazgeçilmezliğini her zaman göstermektedir. Hastalarımıza en yakın sağlık danışmanlığı yapan eczacılarımızın, bu büyük sorumluluğun farkında ve bilincinde olduğunu biliyorum.

 

Eczacılarımızın hiçbir gelecek kaygısı yaşamadan görevlerini yerine getirebilmesi, eczacılık sektöründeki işleyişin ideal seviyeye ulaşması ve eczacılık mesleğinin eczacılara yüklediği halk sağlığının nöbetçisi olma misyonunu en iyi şekilde yerine getirebilmelerinin sağlanması için gereken tüm çalışmalar bugüne kadar olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de hız kesmeden birlikte devam ettireceğiz.

 

Sağlık hizmetlerimizin temel birimini oluşturan meslektaşlarımıza fedakârca çalışmalarından dolayı şükranlarımı sunuyor, ülkemizin en uç noktasına kadar bu hizmeti sağladıkları için ayrıca minnettarlığımı da ifade ediyorum.

 

14 Mayıs’ı eczacılığın anlam ve öneminin hatırlanmasına, mesleğe ömür, emek, katkı ve gönül vermiş, çok değerli hizmetleriyle ve gayretleriyle değer kazandırmış eczacılarımızın yâd edilebilmesine bir vesile saymaktayım.

 

Bu vesile ile eczacı bir milletvekili olarak tüm Eczacılarımızın 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü’nün kutluyor, hayırlı ve bereketli çalışmalar diliyorum."

Açıkgöz Eczacılar Günü’nü Kutladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı