Advert
Advert

Acıgöl'de 3667 Öğrenci Tatile Girdi

2017-2018 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Acıgöl’de 32 okulda eğitim gören 3667 öğrenci ve 299 öğretmen yaz tatiline girdi.

Acıgöl'de 3667 Öğrenci Tatile Girdi
Acıgöl'de 3667 Öğrenci Tatile Girdi İsa Saatcioğlu

2017-2018 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Acıgöl’de 32 okulda eğitim gören 3667 öğrenci ve 299 öğretmen yaz tatiline girdi. Acıgöl’de karnelerini alarak tatile giren öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı’da yıl sonu mesajı yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı yayınlamış olduğu mesajında,

Sevgili öğrenciler, kıymetli velilerimiz,idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz. Verimli, özverili ve sorumluluk duygusu içerisinde 2017-2018 eğitim öğretim yılının tamamladık. 

Değerli meslektaşlarım, Sizler toplumun öncüsü, geleceğin gönüllü mimarlarısınız. Bu kutsal mesleği sabırla ve büyük bir özveri ile yerine getirdiğiniz ve emekleriniz için teşekkür ediyorum. Birlikte yapacağımız daha çok işimiz var ve beklentileri boşa çıkarmayacağınıza da inanıyorum. Bu büyük fedakârlığı karşılıksız yapabilecek tek meslek olan öğretmenlik, topluma yön verdiği gibi örnek de teşkil eder. Bu mesleği bihakkın yerine getirdiğimizde misyonumuza ulaşmış olacağız.

Kıymetli veliler, eğitimde, okul ile aile iç içe olmalı ki birlikte daha iyi neticeler alınabilsin. Bu işler de sizsiz olmaz.  Yanımızda olduğunuz ve yükümüzü paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrenciler, Yıl içerisinde çokça okudunuz, yazdınız ve dinlediniz. Tatili, dinlenmeyi hak ettiniz. Tatili dinlenme ve kendinizi geliştirme fırsatı olarak değerlendirin. Unutmayalım ki giden zamanı geri getiremeyiz.

Karne sadece öğrencinin değil, okul idaresinin, öğretmenin, ailenin kısaca hepimizindir.  Hepimiz kendimizi sorumlu hissetmeli, eksikliklerimiz varsa el birliği ile tamamlamalıyız. Biraz özen ve kararlılıkla her zorluğun aşılacağına inanıyor ve sizlerden umutlu olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, keyifli bir tatil geçirmelerini diliyorum’’ diye konuştu.

Acıgöl'de 3667 Öğrenci Tatile Girdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı