Advert
Advert

Acıgöl 15 Temmuz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci Alımına Başlıyor

15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adıyla açılan yeni lisemiz 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle öğrenci alımına başlayacaktır

Acıgöl 15 Temmuz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi  Öğrenci Alımına Başlıyor
Acıgöl 15 Temmuz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi  Öğrenci Alımına Başlıyor İsa Saatcioğlu
Acıgöl'ümüze yeni bir okul daha açıldı. 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adıyla açılan yeni lisemiz 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle öğrenci alımına başlayacaktır.
 
Daha önce Kız Meslek Lisesinde Tarih Öğretmeni olarak görev yapan ve 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine kurucu müdür olarak atanan Atila Çataltepe "Yeni okulumuz Acıgöl'ümüze hayırlı uğurlu olsun okulumuzun yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun" dedi.
 
Okul müdürü Atila Çataltepe "Okulumuz bünyesinde Mekatronik, Hazır Gıda, Mobilya ve Metal bölümleri mevcut olacak ve Acıgöl sanayisinin yetişmiş eleman sıkıntısına da çare olacak niteliktedir. Okulumuz aynı zamanda yükseköğretimede öğrenci yetiştirecektir. İnşallah buradan mezun olacak öğrencilerimiz eğitimini gördüğü bölümün gerektirdiği donanımla mezun olarak hem kendilerine kolayca iş imkanı bulacak hem de yetişmiş eleman sıkıntısı yaşayan sanayici esnafının derdine derman olacaktır. Orta okuldan yeni mezun olan öğrencilerimiz okulumuzu tercih ederek iş imkanları için ilk adımı atmış olacaklardır. Kendilerini okulumuza bekliyoruz." dedi.
 
Acıgöl Haber olarak yeni okulumuzun ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek yapımında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederiz.
Acıgöl Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci Alımına Başlıyor 15 Temmuz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Kozaklı,Ürgüp'de Aranan 37 Kişi Yakalandı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı
Acıgöl Meslek Yüksek Okulu Temel Açma Çalışmaları Başladı