Advert
Advert

AK Parti’de Aday Tanıtım Programı Düzenlendi

AK Parti’de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde Nevşehir’in ilçe ve belde belediye başkan adayları açıklandı.

AK Parti’de Aday Tanıtım Programı Düzenlendi
AK Parti’de Aday Tanıtım Programı Düzenlendi İsa Saatcioğlu

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen AK Parti aday tanıtım programına AK Parti MKYK üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, AK Parti, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı ve partililer katıldı.


AK Parti aday tanıtım programı sanatçı Kürşat tarafından Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı’nın seçim şarkısını seslendirilmesiyle başladı. Program daha sonra AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’ın konuşmasıyla başlarken programda Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı’nın konuşmasıyla devam etti. Programın sonunda ise AK Parti MKYK üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut tarafından adaylarının açıklanması ile devam etti.


Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen programda  ilçe belediye başkan adayları açıklandı. AK Parti’de Acıgöl Belediye Başkan adayı olarak Ercan Ertaş ismi açıklandı.


AK Parti’de düzenlenen aday tanıtım toplantısında Nevşehir Merkez ilçeye bağlı beldeler ve ilçe belde belediye başkan adayları da açıklandı.

 

Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar Belde Belediye Başkan adaylığına Yasin Güneş Tatlarin Belde Belediye Başkan adaylığına ise Olcay Günbey isimleri açıklandı.

AK Parti’de Aday Tanıtım Programı Düzenlendi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bölgemizde Kuvvetli Yağış Bekleniyor!
Bölgemizde Kuvvetli Yağış Bekleniyor!
İntihar Etmek İsteyen Genci Belediye Başkanı İkna Etti
İntihar Etmek İsteyen Genci Belediye Başkanı İkna Etti