SİYASET
Giriş Tarihi : 23-10-2018 20:25   Güncelleme : 23-10-2018 20:37

Acıgöl Kaymakamlığına Derinkuyu Kaymakamı İsmail Erdoğan Atandı

Derinkuyu ilçe kaymakamı İsmail Erdoğan Acıgöl İlçe kaymakamı olarak atandı.

Acıgöl Kaymakamlığına Derinkuyu Kaymakamı İsmail Erdoğan Atandı

Derinkuyu ilçe kaymakamı İsmail Erdoğan Acıgöl İlçe kaymakamı olarak atandı.

Acıgöl ilçemize atanan kaymakam  İsmail Erdoğan kimdir?

1995 yılında Ankara’ da doğmuş olup aslen Konyalıdır.  İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’ da tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden 2017 yılında mezun oldu.

2013-2017 yılları arasında Sağlık Bakanlığında görev yaptı.
2018 yılında Çanakkale Kaymakam Adayı olarak ataması yapılarak Mülki İdare Amirliği hizmetine başlamış olup İçişleri Bakanlığının Olurlarıyla 28.05.2018 tarihinde Derinkuyu ilçeKaymakamlığına vekâleten atanmıştır.

Derinkuyu İlçe Kaymakamı İsmail Erdoğan'ın Veda Mesajı

28 Mayıs 2018 tarihinde başladığım ve yaklaşık 5 aydır büyük bir onurla yürüttüğüm Derinkuyu Kaymakamlığı görevimi, Acıgöl Kaymakamlığı’na atanmam nedeniyle tamamlamış bulunmaktayım.

Derinkuyu gibi tarihi güzellikleriyle belki de dünyanın en güzel yerlerinden birinde görev yapmak ve sıcak kanlı Derinkuyu halkına hizmet etmek benim için büyük onurdu. Gerçekten göreve başladığım ilk günden itibaren Derinkuyulu hemşehrilerime sıcak, içten ve samimi duygularını hep en derinden hissettim. Acı tatlı günlerimizde hep yanımızda oldular. O nedenle buradan bir ömür boyu asla unutamayacağım çok güzel dostluklarla ve anılarla ayrılıyorum.

Derinkuyu Kaymakamı olarak görev yaptığım süre boyunca kanunların bana verdiği yetki ve görevler çerçevesinde Derinkuyu' ya elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Görev yaptığım süre içerisinde hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya ve toplumun tüm kesimlerine eşit davranarak herkesi kucaklamaya azami derecede özen gösterdim."İnsanı yaşatki devlet yaşasın" düsturundan hareketle, temelinde hukukun üstünlüğünü, vatan, devlet ve insan sevgisi olan bir anlayışı hakim kılmak için çaba sarfettim. Devletin şefkatli ve güler yüzünü vatandaşa yansıtmaya çalıştım.

Bu duygularla sizlere veda ederken çalışmalarımda sürekli desteklerini gördüğüm Derinkuyulu hemşehrilerime, Sivil toplum örgütlerine, muhtarlarımıza, mesai gözetmeden halkımıza en verimli hizmetleri sunabilmek için birlikte çaba sarfettiğimiz kamu kurumlarının amir ve çalışanlarına, mesai arkadaşlarıma, adli ve askeri erkana şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

Derinkuyu'da görev yapmanın mutluluğunu, sevincini ve gururunu her zaman şerefle taşıyacağım. Derinkuyu'yu hiçbir zaman unutmayacağım.

Allahaısmarladık...

İsmail ERDOĞAN
Derinkuyu Kaymakamı

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA