YEREL
Giriş Tarihi : 10-11-2021 11:03   Güncelleme : 10-11-2021 11:59

Acıgöl'de Atatürk Vefatının 83. Yılında Saygıyla Anıldı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 83.yıldönümünde Acıgöl Kaymakamlığı önünde Atatürk Anıtı önünde düzenlenen tören çelenk sunumu ile yapıldı.

Acıgöl'de Atatürk Vefatının 83. Yılında Saygıyla Anıldı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 83.yıldönümünde Acıgöl Kaymakamlığı  Atatürk Anıtı önünde düzenlenen tören çelenk sunumu ile başladı.

Acıgöl Kaymakamı Emine Karataş Yıldız ve Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş tarafından Atatürk anıtına çelenk sunumun ardından  Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal ettiği saat olan 09.05’te çalan siren eşliğinde iki dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Bu sırada öğrenciler tarafından Atatürk Anıtı’ndaki bayraklar yarıya indirildi. Tören daha sonra İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

Anma programı Acıgöl 15 Temmuz Mesleki ve Anadolu Lisesinde hazırlanan törenle devam etti.

Acıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan etkinliklerde günün anlam ve önemini belirten konuşmalar ve şiirlerin okunmasının ardından program sona erdi.
Acıgöl Kaymakamlığı önünde düzenlenen törene Acıgöl Kaymakamı Emine Karataş Yıldız, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş,daire müdürleri ve öğrenciler katıldı.

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA