GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-10-2019 13:23   Güncelleme : 30-10-2019 11:23

Acıgöl’de Cumhuriyet Bayramı çelenk sunumu yapıldı

Cumhuriyetimizin İlanının 96. Yıldönümü Acıgöl'de coşkulu bir şekilde kutlandı

Acıgöl’de Cumhuriyet Bayramı çelenk sunumu yapıldı

Cumhuriyetimizin İlanının 96. Yıldönümü Kutlama Programı,  28 Ekim günü saat: 13:00’da Acıgöl Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı’nda düzenlenen Çelenk Sunma Töreni ile başladı. Acıgöl  İlçe Kaymakamı Doğukan Koyuncu ve Belediye Başkanı Ercan Ertaş’ın Atatürk Anıtı’na çelenkleri sunmasının ardından,  saygı duruşu ve İstiklâl Marşı'nın okunmasıyla Çelenk Sunma Töreni sona erdi. 
 
29 Ekim günü Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabul etti. Daha sonra Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan kutlama törenine geçildi, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından.İlçe Kaymakamı Doğukan Koyuncu ve Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş öğrencileri ve halkı selamlamalarının ardından Kaymakam Koyuncu günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptılar. Öğrenciler tarafından günün anlam ve önemine uygun şiirlerin okunmasının ardından öğrencilerimn hazırlamış olduğu halk oyunlarının oynanmasıyla program sona erdi. 
 
Düzenlenen programa Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ın yanı sıra Şehit ve Gazi Aileleri, Siyasi Parti temsilcileri, İlçe Protokolü, Sivil Toplum Örgütü temsilcileri, dernek ve oda başkanları, Muhtarlar, öğretmen ve öğrenciler ile vatandaşlar katıldılar.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA