YEREL
Giriş Tarihi : 25-03-2020 22:07

Acıgöl'de Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor

Acıgöl Belediyesi tarafından Corona (covit-19) virüs salgını ile ilgili tedbir çalışmaları kapsamında dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

Acıgöl'de Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor

Acıgöl Belediyesi tarafından Corona (covit-19) virüs salgını ile ilgili tedbir çalışmaları kapsamında 23.03.2020 tarihinde İlçemiz Müftülük, Kur'an Kursları, Mezarlık Camii, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Ziraat Odası, Güldeste Derneği, MEDAŞ İşletme Şefliği, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı binalarında ve araçlarında gerekli dezenfekte çalışmaları yapıldı.

Acıgöl Belediyesi tarafından Corona (covit-19) virüs salgını ile ilgili tedbir çalışmaları kapsamında 24.03.2020 tarihinde İlçemiz Halk Kütüphanesi, Halk Eğitimi Merkezi, Camilerimizden, Merkez Çarşı Camii, Aşağı Cami, Fatih Cami, Mehmet Akif Ersoy Cami, Çayırlık Camii, Taziye Evinde gerekli dezenfekte çalışmaları yapıldı.

Acıgöl Belediyesi tarafından Corona (covit-19) virüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla yapılan çalışmalar devam ediyor. Corona virüsü tedbir çalışmaları kapsamında 25.03.2020 tarihinde İlçemizde bulunan öğrenci yurtları, Kültür Merkezi, Gençlik Merkezi, şehirlerarası otobüs bilet yazıhaneleri ve özel işyerlerinde dezenfekte çalışmaları yapıldı.

AdminAdmin