SPOR
Giriş Tarihi : 05-11-2021 16:19   Güncelleme : 05-11-2021 16:37

Acıgöl'e 4 Adet Gençlik ve Spor Tesisi Yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara'da düzenlenen Gençlik ve Spor Yatırımları töreninde Acıgöl'e yapılacak olan 4 adet yatırımın protokolü imzalandı.

Acıgöl'e 4 Adet Gençlik ve Spor Tesisi Yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara'da düzenlenen Gençlik ve Spor Yatırımları törenine Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş , Ak Parti ilçe Başkanı Ramazan Gül, İl Genel Meclis üyesi Metin Vural ve Belediye Meclis üyeleri ile Ak Parti İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle katıldı.

Törende İlçemize yapılacak olan Kapalı Sentetik Futbol sahası,Açık Portatif Havuz, Basketbol ve Voleybol Sahası ve Kapalı Halı Saha’dan oluşan 4 adet yatırımlarla ilgili protokolü Belediye Bakanı Ercan Ertaş imzaladı.

Acıgöl belediye başkanı Ercan Ertaş Açıklamasında;%100 Bakanlık hibe desteğiyle ilçemize kazandırmış olduğumuz yatırımlarımız için desteklerini hiç esirgemeyen; Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Sayın İnci Sezer Becel’e, Ak Parti İl Başkanımız Sayın Ali Kemikkıran’a, Ak Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye, İlçe Başkanımız Ramazan Gül’e teşekkür ediyoruz.

Yapılacak olan bu yatırımlar İlçemize, vatandaşlarımıza ve gençliğimize hayırlı uğurlu olsun dedi.

AdminAdmin