SAĞLIK
Giriş Tarihi : 14-01-2019 23:00   Güncelleme : 14-01-2019 23:00

AK Parti'de Belediye Başkan Adayları Toplantısı Yapıldı

AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar başkanlığında İl, ilçe ve belde belediye başkan adayları istişare toplantısı yapıldı.

AK Parti'de Belediye Başkan Adayları Toplantısı Yapıldı

AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar başkanlığında düzenlenen toplantıya, AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz ve ilçe ve belde adayları katıldı.


AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar açıklamasında, "Öncelikle tüm belediye başkan adaylarımız ile düzenlediğimiz ilk toplantımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler inanıyoruz ki AK Parti olarak il, ilçe ve belde belediyelerinde 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde belediyelerimizi AK belediye olarak yapacağız. Bizler gönül belediyeciliği yaparak halkımızın gönüllerini okşayacağız. İlk günki aşk ile son güne kadar seçim çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız" dedi. 

 

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, "İl Başkanlığımızda teşkilatımızla Nevşehir il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarımızla istişare toplantımızı gerçekleştiriyoruz. 31 Mart seçimleri sadece belediye başkanları seçimi değildir. Güçlü Türkiye’nin beka seçimidir" dedi. 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA