GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-04-2019 22:56   Güncelleme : 18-04-2019 22:56

Belediye Başkanı Arı, ‘Gönüllere Gireceğiz, Kalplere Yerleşeceğiz’

Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehirlilerin hayırlı olsun tebriklerini kabul etmeyi bugün de sürdürdü.

Belediye Başkanı Arı, ‘Gönüllere Gireceğiz, Kalplere Yerleşeceğiz’

Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehirlilerin hayırlı olsun tebriklerini kabul etmeyi bugün de sürdürdü. Gerek belediye başkanlığı adaylığı ve gerekse de belediye başkanlığına seçildikten sonraki süreçte hemşehrileri ile oldukça sıcak ilişkiler kuran Başkan Arı’nın makamı, kendisini tebrik edenlerle doluyor.

Saat 18.00 ‘den itibaren makamında kabul ettiği hemşehrileri ile bir araya gelen Başkan Arı, onlardan gelen hayırlı olsun tebriklerini kabul ederken, hatıra fotoğrafı da çektiriyor. Tebrik ziyaretlerinde özellikle küçük çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Arı, onlara çeşitli hediyeler veriyor.

Her zaman ifade ettiği gibi kalplerinden kopan bir büyük sevgi içerisinde hemşehrilerinin duası ile hizmetlerden asla geri durmayacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Rasim Arı : “ Şehrimiz için iyi, doğru ve hayırlı olan ne ise, onu yapmak için emek vereceğiz. Varlık sebebimizin memleketimize ve milletimize hizmet olduğunu hiçbir zaman unutmadan Allah’ın izni ile yolumuza devam edeceğiz. Gönüllere gireceğiz, kalplere yerleşeceğiz” dedi.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA