TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 22-03-2018 17:31   Güncelleme : 22-03-2018 17:31

ESKRİM Türkiye Şampiyonası Müsabakaları Tamamlandı

2017-2018 Yılı Okul Sporları Eskrim Türkiye Şampiyonası Müsabakaları 17 - 20 Mart 2018 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Avanos Atatürk Spor Salonunda düzenlendi.

ESKRİM Türkiye Şampiyonası Müsabakaları Tamamlandı

2017-2018 Yılı Okul Sporları Eskrim Türkiye Şampiyonası Müsabakaları 17 - 20 Mart    2018 tarihleri arasında ilimiz ev sahipliğinde Avanos Atatürk Spor  Salonunda   düzenlendi.

               Eskrim Türkiye Şampiyonası Müsabakaları 34 İlden ( Adana , Antalya , Kırşehir , Konya , Mersin , Kırıkkale , Adıyaman , Afyon , Ankara , Bolu , Bursa , Denizli , Çanakkale , Erzurum , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kocaeli, Malatya , Sakarya , Samsun ,Sivas ,Trabzon , Zonguldak , Muğla , Düzce ,Muş , Balıkesir, Eskişehir , Ardahan ,Tokat , Van ,Kastamonu ,Manisa)    yaklaşık 687 sporcunun katılımı ile Yıldızlar ve Gençler Kız-Erkek kategorilerinde  Okul Sporları Eskrim Türkiye Şampiyonası müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer'in katıldığı ödül töreni ile tamamlandı.

Müsabaka sonuçları;            

19-20 MART 2018 GENÇ BAYAN EPE

1-Şevval SAĞIR

2-Sedef Şara BAYDAR

3-Emine İpek AYDIN

19-20 MART 2018 BAYAN FLÖRE

1-Nazlı Ceren ALİOĞLU

2-Eylül Deniz TÜRKKAN

3-Melike TAŞDELEN

19-20 MART 2018 BAYAN KILIÇ

1-Melis SARIÇAM

2-Sevgi Er

3-Maya Ataç KURTULMUŞ

 

 

19-20 MART YILDIZ BAYAN EPE

1-Aleyna KILBAŞ

2-Damlanur SÖNMÜŞ

3-Defne KAYA

17-18 MART 2018 YILDIZ BAYAN FLÖRE

1-Alisa İSBİR

2-Lal ERTÜN

3-Defne Mercan HOCAOĞLU

19-20 MART YILDIZ BAYAN KILIÇ

1-Bilge Su GÜR

2-Sude AKSEL

3-Begüm ALKAYA

19-20 MART 2018 GENÇ ERKEKLER EPE

1-Hilmi Taha EKENLER

2- Eren YAĞDIRAN

3-Gürgün DAYIOĞLU

19-20 MART 2018 GENÇ ERKEK FLÖRE

1-Poyraz TUNCER

2-Utku ÖZYALÇIN

3-Oğuzhan GÖKDENİZ

 

19-20 MART 2018 GENÇ ERKEK KILIÇ

1-Emirhan ÇİFTÇİ

2-Özkan Zorlu YILDIRIM

3-Muhammed Furkan KALENDER

17-18 MART 2018 YILDIZ ERKEK EPE

1-Emir AKAL

2-Yiğit Emre TANRIVERDİ

3-Deniz Utku ATMACA

17-18 MART 2018 YILDIZ ERKEK FLÖRE

1-Mustafa Burak ÇUFADAR

2-Alp Tuna KORKMAZ

3-Yusuf Arha DOYARAOĞLU

17-18 MART 2018 YILDIZ ERKEK KILIÇ

1-Efe DİNÇ

2- Tolga ASLAN

3-Ensar Yiğit AŞIROK

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
  •   Takım P O
  • 1 Alanyaspor 14 7
  • 2 Sivasspor 12 7
  • 3 Trabzonspor 12 7
  • 4 Konyaspor 12 7
  • 5 Fenerbahçe 11 7
  • 6 İstanbul Başakşehir 11 7
  • 7 Antalyaspor 11 7
  • 8 Gaziantep FK 11 7
  • 9 Yeni Malatyaspor 10 7
  • 10 Galatasaray 10 7
  • 11 Göztepe 9 7
  • 12 Beşiktaş 8 7
  • 13 Denizlispor 8 7
  • 14 Çaykur Rizespor 8 7
  • 15 MKE Ankaragücü 8 7
  • 16 Kasımpaşa 7 7
  • 17 Gençlerbirliği 3 7
  • 18 Kayserispor 3 7
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA