SAĞLIK
Giriş Tarihi : 03-03-2022 18:00

Esnaf Odası ile Versa Hastanesi, Sağlık Protokolü İmzaladı

Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ile Nevşehir Özel Versa Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

Esnaf Odası ile Versa Hastanesi, Sağlık Protokolü İmzaladı

Acıgöl  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ile Nevşehir Özel Versa Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ekrem Kılıç, imza töreninde yaptığı konuşmada, “Özel Versa Hastanesi ile üyelerimiz adına yapılan anlaşmayı hastane doktorlarının bilgi, donanım açısından son derece iyi olduğu, üyelerimize daha önce gittiklerinde gösterdikleri ilgi ve sıcak yaklaşımları nedeniyle üyelerimizin ve birinci derecedeki yakınlarının indirimli sağlık tedavisi almasında katkıda bulunmak için Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak Özel Versa Hastanesi ile anlaşma yapma gereği duyduk. Özel Versa Hastanesi, bizim sağlıkla ilgili bütün sorularımıza cevap verebilecek kalitede bir hastane, o yüzden bizde üyelerimizin ihtiyacı olan tedavi, muayene, vb. konularla ilgili anlaşma sağlamış bulunuyoruz. Yapılan bu anlaşma neticesinde Oda üyelerimize, birinci derecede yakınlarının eş ve çocuklarının alacağı ayaktan sağlık hizmetlerinde muayenelerinde cari ücretler üzerinden yüzde 30 indirim sağlayacaktır. Yatan hastalara ise yüzde 10 indirim, sağlayan anlaşma imzalanmıştır. Bu anlaşma 03 Mart 2022 Perşembe günü  itibari ile başlamıştır .Yapılan bu anlaşmanın Özel Versa Hastanesi, üyelerimize ve odamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Özel Versa Hastanesi Koordinatörü  Osman Vergiveren'de, “Versa Hastanesi ile Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile protokol yaptık. İnşallah bundan sonraki süreçte sağlık ve diğer alanlarda ortak işbirliği içinde oluruz. Yapılan protokolün hem hastanemiz için hem de Oda üyeleri ve aileleri için hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Özel Versa Hastanesi  Genel Koordinatörü  Osman Vergiveren ile Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ekrem Kılıç, protokolü imzaladı.

AdminAdmin