GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-11-2019 14:40

Gelecek Senin Ellerinde

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın eşi Songül Aktaş, İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından

Gelecek Senin Ellerinde

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın eşi Songül Aktaş, İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEB) kapsamında düzenlediği, “Gelecek Senin Ellerinde” isimli projenin kapanış programına katıldı.

Kapadokya Kültür Merkezinde düzenlenen proje kapanış programı; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ile TDP Şube Müdürü Bülent Akkaya’nın konuşmalarını yapmalarının ardından, projenin slayt eşliğinde tanıtımı yapılarak, öğrenci mektuplarının okunması ile devam etti.

Daha sonra projenin gerçekleşmesinde katkıları bulunan proje ortağı kurum ve kuruluş temsilcilerine Songül Aktaş ve protokol tarafından plaket takdimi ile proje katılımcılarına Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Program daha sonra proje kapsamında bağlama kursu alan öğrencilerin müzik dinletisi ile sona erdi.

Programa; Songül Aktaş, Belediye Başkan Yardımcısı Ersan Erkut, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve eşi Polis Eşleri Nevşehir Şube Başkanı Seçgin Artunay, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Vedat Kültür, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatma Karipçin, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Hüseyin Şener, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Arif Sıddık Barata, Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Derneği Başkanı Makbule Atlı, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, daire müdürleri Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü Personeli katıldı.

AdminAdmin