YEREL
Giriş Tarihi : 17-05-2020 01:37

Genç Suvermezliler Derneğinden Acıgöl İmam Hatip Lisesine Yardım

İstanbul Genç Suvermezliler derneğinden Acıgöl İmam Hatip Lisesine temizlik ve hijyen malzemeleri yardımı yapıldı.

Genç Suvermezliler Derneğinden Acıgöl İmam Hatip Lisesine Yardım

İlimiz Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez Köyünden İstanbul'da yaşayan gençler tarafından kurulan Genç Suvermezliler Derneği her yıl olduğu gibi bu yılda faaliyetlerine devam ediyor. Daha önceki yıllarda Acıgöldeki tüm okullara kılık kıyafet yardımı yapılmıştı.

Ayrıca Acıgöl Kız Meslek Lisesi'ne öğrencilerini geziye götüren, tüm öğrencilere ağız bakım ürünleri ve kılık kıyafet dağıtıldı. Yine 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin kütüphanesi, kantini Genç Suvermezliler Derneği tarafından yapılmıştı ayrıca 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Lisesinin taşınmadan temizliği yapılırken tüm temizlik malzemeleri Genç Suvermezliler Derneği tarafından karşılanmıştı.

Bu yılda Acıgöl Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne temizlik ve hijyen malzemeleri yardımı yapıldı. Genç Suvermezliler Derneği başkanı Ziya Çifçibaşı yaptığı açıklamada biz Acıgöl'ü kendi ilçemiz gibi görüyoruz ayrıca burda 9 senedir farklı okullarda görev yapan arkadaşımız dostumuz Atila Çataltepe hocamız bizden ne isterse elimizden geldiği kadar karşılamak için çaba gösteriyoruz. Atila Hocam bizi arar okulumun şuna şuna ihtiyacı var der bizde dernek yönetimi olarak tüm imkanlarınızı seferber ederek bu istekleri yerine getirmeye çalışırız.

Çünkü biz Acıgöl'ü seviyoruz, Acıgöl halkını seviyoruz, Atila hocamızı seviyoruz bundan sonrada elimizden geldiği kadar desteklerimizi sunmaya devam edeceğiz. dedi. Bizde Acıgöl'deki okullarımıza senelerdir destek sağlayan Genç Suvermezliler Derneğine ve bu işe vesile olan Atila Çataltepe hocamıza teşekkür ederiz.

AdminAdmin