EĞİTİM
Giriş Tarihi : 23-05-2019 23:30   Güncelleme : 16-07-2019 23:35

Gökyüzü Okuluma Geliyor' Projesinin Açılışı Yapıldı

İlçemiz Kurugöl 70.Yıl Ortaokulunun ''Gökyüzü Okuluma Geliyor'' Projesi Planetaryum Açılışı Yapıldı.

Gökyüzü Okuluma Geliyor' Projesinin Açılışı Yapıldı

İlçemiz Kurugöl 75.Yıl Ortaokulunun Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından  desteklenen''Gökyüzü Okuluma Geliyor'' projesi kapsamında Planetaryum'un (Astronomi ve uzay bilimlerinde eğitim amaçlı kullanılmaya başlanılmış olup sonrasında diğer bilim dallarında eğitimi eğlenceli bir şekilde vermeye çalışılan kubbe şeklindeki özel bir yapıdır)açılışı İlçemiz Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

       Açılışa İlçe Kaymakam Vekili İsmail Erdoğan,Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş,Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş,İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı,İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Murat Çakar,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri,daire amirleri,öğretmenler,4 Temmuz İlkokulu öğrencileri ve veliler katıldı.

       Kurugöl 75.Yıl Ortaokulu proje sorumlusu idareci ve  öğretmenler tarafından planlanan eğitimlerle ilçemiz merkez ve köylerine bağlı okullarda planetaryum etkinliği öğrencilerimize izlettirlmeye devam edecektir.

       Bu projenin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen okulumuz idareci, öğretmen ve öğrencilerimize Acıgöl Haber olarak teşekkür eder, başarılarını devamını dileriz.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA