EĞİTİM
Giriş Tarihi : 14-06-2019 16:23   Güncelleme : 12-07-2019 10:04

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı'dan Karne Mesajı

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı 2018-2019 Yılı Eğitim Öğretim Yılının Sona ermesi dolayısıyla Karne Mesajı yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı'dan Karne Mesajı

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı 2018-2019 Yılı Eğitim Öğretim Yılının  Sona ermesi dolayısıyla  Karne Mesajı yayımladı. Çatkılı mesajında şu ifadelere yer verdi;Bir eğitim öğretim yılını daha tamamladığımız bugün sevgili öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşırken, yaz tatilinin değerli  öğretmen,  öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

Yorucu ama bir o kadar verimli bir yılı daha tamamladınız. Bir yıl boyunca çok çalıştınız. Akademik başarısı yüksek, problem çözebilen, eleştirel düşünebilen, sosyal ve kültürel değerlerimizi özümsemiş, öz güvenli bireyler yetiştirebilmek için çok emek verdiniz. Aldığınız  sorumluluğun bilincinde öğrencilerimizin yetişmesinde verdiğiniz özverili katkı için sizlere çok teşekkür ediyor, meslek hayatınızda başarılar diliyorum.

Değerli Velilerimiz,

Eğitim öğretim üçgeninde yer alıp kolektif bir çalışma olan bu süreçte gösterdiğiniz sabır ve destekler için sizlere de çok teşekkür ediyorum. Bugün karnelerini alan çocuklarımızı değerlendirirken, karnelerin sadece öğrencilerimizin değil bizlerin de katkılarını değerlendirdiğini unutmamalıyız. Kaldı ki  çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar büyük bir zenginliğe sahiptir. Çocuklarımızla yakından ilgilenip kendilerine gereken desteği ve güveni verdiğimizde çocuklarımız hayatta daha başarılı olacaklarını unutmamalı çocuklarımıza daima hoşgörü, sabır ve sevgiyle yaklaşmalıyız.

Sevgili öğrencilerimiz,

Sabırsızlıkla beklediğiniz bir  tatil dönemine daha geldiniz. Çok çalıştınız ve emeğiniz sonucu karnelerinizi aldığınız bu günde notların sizleri bütünüyle değerlendirmeye yetmeyeceğini bilmeniz gerekir.  Kendi  yetenekleriniz, gücünüz ve potansiyelinizi en iyi sizler bilirsiniz. Sonuç ne olursa olsun, hayata dair umudunuzu, cesaretinizi; başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize dair güveninizi hiç yitirmemelisiniz.

Bu duygu ve düşüncelerle bir eğitim öğretim yılını daha tamamlarken emek veren, katkı sağlayan tüm yöneticilerimiz ve tüm eğitim personelimize de ayrıca teşekkür ediyorum.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA