YEREL
Giriş Tarihi : 04-02-2021 18:19

Kaymakam Koyuncu Acıgöl'e Veda Etti

Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu Acıgöl'deki görev süresinin dolmasıyla ilçemizden ayrıldı.

Kaymakam Koyuncu Acıgöl'e Veda Etti
Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu Acıgöl'deki görev süresinin dolması sebebiyle ilçemizden ayrıldı.
Acıgöl Kaymakamı Doğukan koyuncu bir veda mesajı yayınladı.
Koyuncu veda mesajında  ;Çok kıymetli Acıgöllü hemşehrilerim yaklaşık 20 aydır yürüttüğüm Acıgöl Kaymakam Vekilliği görevimden Kaymakamlık Kursum sebebiyle ayrılıyorum.
Kapadokya’mızın şirin ve güzel ilçesi Acıgöl’de göreve başladığımız günden bu zamana kadar "Halka Hizmet Hakka Hizmettir” düsturuyla mesai mefhumu gözetmeksizin insanı merkeze alan bir yönetim ahlakıyla; hak, hakkaniyet ve adalet prensiplerine uygun olarak tüm hizmetlerin en verimli şekilde yerine getirilmesine özen göstererek , ilçemize güzel eserler bırakabilmek için canla başla çalıştık çabaladık.
Görev yaptığım süre boyunca hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya, toplumun her kesimine eşit davranarak herkesi kucaklayarak
bu mevki ve makamların bizlere milletin emaneti olduğu idraki ile sizlere hizmet etmeye çalıştım. Fırat’ın kenarında bir kuzuyu kurt kapsa bize sorulacağı hissiyatı içerisinde oldum. Kapım sonuna kadar siz değerli Acıgöllü hemşehrilerime açık oldu.Kahraman şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz başta olmak üzere ; yetimlere, öksüzlere ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza devletimizin vefa, şefkat ve merhamet yüzünü göstermeye gayret ettim.
Bu güzide şehirde görev yapmanın haklı gurur ve mutluluğunu hep yüreğimde hissedeceğim inancıyla arz-ı veda ederken, Kaymakam olarak hizmet etme imkânını bizlere tevdi eden devlet büyüklerimiz başta olmak üzere, görevde bulunduğum süre içerisinde desteklerini esirgemeyen Valimiz Sayın İnci Sezer Becel’e ,değerli meslektaşlarım Mülki İdare Amirlerimize, Belediye Başkanlarımıza , siyasi partilerimizin ilçe başkanlarına, il genel meclis üyelerine , kurum amirlerimize, muhtarlarımıza , emniyet ve jandarma personellerimize , sağlık çalışanlarımıza , vefa sosyal destek grubu personellerine , sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, basın mensuplarına ve yakın çalışma arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyor, değerli halkımızın bana gösterdiği saygı ve hüsnü kabulden dolayı şükranlarımı sunuyorum.
Unutmayınız ki, bundan sonra görev yapacağımız tüm yerlerde size açılacak bir devlet kapısı her zaman var olduğu gibi, sizi orada kucaklayacak bir kardeşiniz, ağabeyiniz, dostunuz her daim olacaktır.Hakkınızı helal ediniz. Allahaısmarladık dedi.
AdminAdmin