GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-09-2019 14:11

Kaymakam Koyuncu Gaziler Gününü Kutladı

Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu 19 Eylül gaziler günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı

Kaymakam Koyuncu Gaziler Gününü Kutladı

Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu 19 Eylül gaziler günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Koyuncu Mesajında şu ifadelere yer verdi ''Millet olarak gururumuz ve övünç kaynağımız olan Kahraman Gazilerimizi anmak ve onlara duyduğumuz minnet ve şükran duygumuzun bir ifadesi olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e Mareşal Rütbesi ve Gazilik Unvanının verildiği 19 Eylül günü "Gaziler Günü" kabul ve ilan edilmiştir.
Şehitlik ve gazilik; vatan sevgisini, millî ve manevi değerlerini her şeyden üstün tutan Türk milleti için ulaşılabilecek en yüce makamlardır. Bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşamamızın asli unsurlarından biri olan bu kahramanlar, Türk milletinin kalbinde her zaman Müstesna bir yere sahiptir.

Millet olma bilincini bizlere aşılayan, Ülkenin birliği ve güvenliği ile vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna gösterdikleri büyük cesaret ve fedakârlık sonucu Şehit veya Gazi olmuş aziz kahramanlarımızı bu millet asla unutmayacak ve daima minnetle anacaktır.
Başta Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, Aziz Şehitlerimizi ve hayatını kaybetmiş Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, bütün Gazilerimize minnet, şükran ve saygılarımı sunuyorum.’’Dedi.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA