GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-02-2021 20:43

Meteoroloji Uyardı Acıgöl'e Kar Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından tüm Türkiye’ye şiddetli kar yağışı uyarısı kapıldı.

Meteoroloji Uyardı Acıgöl'e Kar Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından tüm Türkiye’ye şiddetli kar yağışı uyarısı kapıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahmin raporlarına göre tüm yurtta olduğu gibi Nevşehir’de de yoğun kar yapışının etkisi altına girecek. 15 Şubat Pazartesi günü Acıgöl’de Karla karışık yağmurlu bir hava beklenirken yağmurlu hava 16 Şubat Salı günü yerini kar yağışına bırakacak.

 

Önümüzde ki beş gün boyunca Acıgöl’de hava durumu şu şekilde olacak;

 

13 Şubat Cumartesi günü Acıgöl’de en düşük hava sıcaklığı -2 derece en yüksek hava sıcaklığı 9 derece olması tahmin edilirken puslu hava bekleniyor.

14 Şubat Pazar günü ise Acıgöl’de parçalı bulutlu hava bekleniyor. En yüksek hava sıcaklığı 13 derece olması tahmin edilirken en düşük hava sıcaklığı ise -2 derece olması tahmin ediliyor.

15 Şubat Pazartesi günü Acıgöl’de karla karışık yağmur  etkili olacak. En yüksek hava sıcaklığı 13 derece olması tahmin edilirken en düşük hava sıcaklığı ise 0 derece olması tahmin ediliyor.

16 Şubat Salı günü Acıgöl’de kar yağışı  etkili olacak. En yüksek hava sıcaklığı -2 derece olması tahmin edilirken en düşük hava sıcaklığı ise -6 derece olması tahmin ediliyor.

17 Şubat Çarşamba günü Acıgöl’de kar yağışı etkili olacak. En yüksek hava sıcaklığı -6 derece olması tahmin edilirken en düşük hava sıcaklığı ise -10 derece olması tahmin ediliyor.

AdminAdmin