EĞİTİM
Giriş Tarihi : 09-09-2019 10:11   Güncelleme : 09-09-2019 10:20

Milli Eğitim Müdürü Çatkılı'dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı'dan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayımladı.

Milli Eğitim Müdürü Çatkılı'dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı yayımladı.

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı mesajında şunları ifade etti; Eğitim ve öğretim, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için en fazla önem verilmesi gereken konudur. Uzun bir tatilin sonunda başlayan yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, okula yeni başlayan minik yavrularımıza da hayırlı uğurlu olsun diyorum. Biliyorum ki çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatına ilk adımlarını attıklarında en büyük destek ebeveynlerinden ve öğretmenlerinden gelecek. Temennimiz o ki yolumuza ışık tutacak çocuklarımız eğitim yuvalarına çabuk adapte olacak ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçireceklerdir.

Değerli Veliler; Ülkemizin geleceğini inşa edecek çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatlarında başarılı olmaları için sizlere büyük görevler düşmektedir. Çocuklarımızın okulu, öğretmeni ile iyi bir diyalog içerisinde olup, okul-aile-öğrenci üçgenini sağlam oluşturursak başarı kaçınılmaz olacaktır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yeni eğitim ve öğretim yılında da sizlere büyük görevler düşmektedir. Her zaman olduğu gibi üzerinize düşen görevleri layıkıyla yapacağınıza inancım tamdır.

Ülkemizin geleceğini şekillendirecek çocuklarımızı eğiten öğretmenlerimiz. Ne kadar kutsal bir görev yaptığınızı biliyoruz. Kutsal görevinizi her zaman olduğu gibi yerine getireceğinizden zerre kadar şüphem yoktur. Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başta öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere velilerimize, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiamıza başarılar getirmesini diliyorum dedi.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA