SAĞLIK
Giriş Tarihi : 29-08-2020 19:51

Nevşehir Aile Hekimleri Derneğinde Görev Değişimi

Nevşehir Aile Hekimleri Derneği tarafından yapılan kongre sonrasında Yönetim Kurulu kararı ile Aile Hekimi Dr. Hakan Gürbüz, Nevşehir Aile Hekimleri Derneği Başkanlığına seçildi.

Nevşehir Aile Hekimleri Derneğinde Görev Değişimi

Nevşehir Aile Hekimleri Derneğinde görev değişikliği yapıldı. Yapılan görev değişikliği ve kamuoyuna duyuru şu şekildedir; “Nevşehir Aile Hekimleri Derneği’nin kuruluşu ve bugün ulaştığı noktaya gelmesinde üstün gayret ve emek sarf eden başta kurucu başkanımız, Dr. İlhami Taşpınar, 2.Başkanımız Uzm. Dr Erkut Coşkun, 3. Başkanımız Dr.Ayşe Arzu Cengiz olmak üzere geçmiş dönemlerde görev almış tüm Yönetim Kurulu ve yönetim organları üyelerine teşekkürlerimizi sunarız. Resmi işlemlerin tamamlanmasını takiben yeni yönetim kurulu ilk toplantısını 27.08.2020 tarihinde yaparak; 1-Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Dr. Hakan GÜRBÜZ 2-Genel Sekreter ve Başkan Yardımcılığı'na Dr.Hakan CENGİZ 3-Örgütlenmeden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Dr.Ertuğrul ÖZKUL 4-Dernek Saymanı görevine Dr.Ayşe Arzu CENGİZ 5-Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı'na Dr.Ziya EKİCİ, seçilmişlerdir Nevşehir Aile Hekimliği Derneğini ve Aile hekimliğini daha ileriye taşıma gayesiyle, sizlerden alacağımız güç ve destekle üzerimize düşen görevleri yapmaya çaba göstereceğiz. Siz değerli üyelerimize ve kamuoyuna önemle duyurulur. 

Bizde ACIGÖL HABER Ailesi olarak ilçemizde  aile hekimi olaraka görev yapan Dr.Hakan Gürbüz hocamıza yeni görevinde başarılar dileriz.

AdminAdmin