EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-12-2018 18:20   Güncelleme : 20-12-2018 18:20

Nevşehir Devlet Hastanesinde “Bypass” Ameliyatları Devam Ediyor

Nevşehir Devlet Hastanesinde başarılı bir açık kalp ameliyatı (koroner bypass) daha gerçekleştirildi.

Nevşehir Devlet Hastanesinde “Bypass” Ameliyatları Devam Ediyor

Göğüs Ağrısı ve şikayetleri ile Nevşehir Devlet Hastanesine başvuran Derviş Güçlü önce anjiyografi operasyonu yapıldı. Daha sonra Güçlü’nün kardiyoloji ve kalp damar cerrahi uzmanları tarafından açık kalp ameliyatı yapılması gerektiğine karar verildi. Derviş Güçlü’nün Bypass ameliyatı başarılı bir şekilde Nevşehir Devlet Hastanesinde gerçekleştirildi.

Ortak değerlendirme neticesinde açık kalp cerrahisi (bypass cerrahisi) yapılmasına karar verilen hasta İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma hastanesinden Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Burak Onan başkanlığındaki ekibi ve Hastanemiz Kalp Damar Cerrahi uzmanları Op. Dr. Fırat Durna, Op. Dr. İbrahim Yıldızhan ile birlikte operasyona alındı.

Aynı zamanda Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü Destek ve Personel Hizmetleri Başkanı Mustafa Güçlü’nün de babası olan Derviş Güçlü (69) ,yapılan başarılı operasyon sonunda sağlığına kavuşarak taburcu edildi.

İl Sağlık Müdürlüğü olarak başarılı operasyonda emeği geçen doktorlarımıza ve personelimize teşekkür eder; Derviş Güçlü amcamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA