TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 03-05-2018 10:31   Güncelleme : 03-05-2018 10:31

NEVÜ Geleneksel 10. Spor Şenlikleri’nde Dereceye Girenler Ödüllendirildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilen ‘Spor Şenlikleri’nde, dereceye giren takımlar ve ferdi sporcular ödüllendirildi.

NEVÜ Geleneksel 10. Spor Şenlikleri’nde Dereceye Girenler Ödüllendirildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl  10’uncusu gerçekleştirilen ‘Spor Şenlikleri’nde, dereceye giren takımlar ve ferdi sporcular ödüllendirildi. 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilen ‘10. Spor Şenlikleri’  10-27 Nisan 2018  tarihleri arasında Üniversitemiz Spor Tesislerinde gerçekleştirildi.  

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik ve idari personeli ile öğrencilerin katılımlarıyla; futbol, voleybol, masa tenisi, basketbol vb. spor dallarında düzenlenen karşılaşmalar sonunda dereceye giren takım ve ferdi sporcuların ödülleri Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı  ve beraberindeki  Rektörlük İdari Yöneticileri,  Fakülte Dekanları, Yüksekokul Müdürleri ve Daire Başkanlarından oluşan heyet tarafından takdim edildi. 

Üniversitemizin 10. Spor Şenlikleri sonunda dereceye giren ve ödüllendirilen takımlar ile ferdi sporcular şu şekilde;

DERECEYE GİREN TAKIMLAR İSİM LİSTESİ

VOLEYBOL PERSONEL 

1 Eğitim Fakültesi 
2 Yabancı Diller Yüksekokulu 
3 Mühendislik Mimarlık Fakültesi 

BASKETBOL PERSONEL 
1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 
2 Avanos MYO 
3 USET 

FUTBOL PERSONEL 
1 Eğitim Fakültesi 
2 Mühendislik Mimarlık Fakültesi 
3 Genel Sekreterlik 

VOLEYBOL ERKEK ÖĞRENCİ 
1 USET 
2 Hacıbektaş MYO 
3 Mühendislik Mimarlık Fakültesi 

VOLEYBOL KADIN ÖĞRENCİ 
1 Eğitim Fakültesi 
2 Mühendislik Mimarlık Fakültesi 
3 Gülşehir MYO 

BASKETBOL ERKEK ÖĞRENCİ 
1 Mühendislik Mimarlık Fakültesi 
2 Hacıbektaş MYO 
3 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 

FUTBOL ERKEK ÖĞRENCİ 
1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 
2 Turizm Fakültesi 
3 Hacıbektaş MYO 

VOLEYBOL KADIN ÖĞRENCİ SÜPER FİNAL 
1 BESYO 
2 Eğitim Fakültesi 

BASKETBOL ÖĞRENCİ SÜPER FİNAL 
1 BESYO 
2 Mühendislik Mimarlık Fakültesi 

FUTBOL ÖĞRENCİ SÜPER FİNAL 
1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 
2 BESYO

DERECEYE GİREN FERDİ SPORCULAR İSİM LİSTESİ 
 

MASA TENİSİ PERSONEL 
1 Gökmen ÖZDİL-Bilgi İletişim Daire Bşk. 
2 İbrahim DOĞAN-Bilgi İşlem Daire Bşk. 
3 Cem ÖZTÜRK-Bilgi İşlem Daire Bşk. 

SATRANÇ PERSONEL 
1 Zahide BAYAR ÖZTÜRK-Mühendislik Mimarlık Fak. 
2 Abdullah ÇAMCI-Araştırma Laboratuvarı 
3 Sefer ÖZDOĞAN-Mühendislik Mimarlık Fak. 

MASA TENİSİ ERKEK ÖĞRENCİ 
1 Bahri DEMİR-İlahiyat Fak. 
2 Hasan Utku KARADENİZ-İlahiyat Fak. 
3 Ahmet ŞANLI-Eğitim Fak. 

MASA TENİSİ KADIN ÖĞRENCİ 
1 Şerife ŞAHİN-Eğitim Fak. 
2 Büşra PEKER-Fen Edebiyat Fak. 
3 Sakine Ayşe BAL-Eğitim Fak. 

KORT TENİS ERKEK ÖĞRENCİ 
1 İbrahim MUŞTU-Eğitim Fak. 
2 İsmail KOÇ-Eğitim Fak. 
3 Recep ÖZKALIPÇI-Eğitim Fak. 

KORT TENİS KADIN ÖĞRENCİ 
1 Sevgi IŞIK-Eğitim Fak. 
2 Şerife ŞAHİN-Eğitim Fak. 
3 Ayşe İÇEL-Eğitim Fak. 

KORT TENİS ÖĞRENCİ KARIŞIK ÇİFTLER 
1 Recep ÖZKALIPÇI-Emine İLKAYA-Eğitim Fak. 
2 Kezban deniz KESEK-İbrahim MUŞTU-Eğitim Fak. 
3 Sevgi IŞIK-İsmail KOÇ-Eğitim Fak.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
  •   Takım P O
  • 1 Alanyaspor 14 7
  • 2 Sivasspor 12 7
  • 3 Trabzonspor 12 7
  • 4 Konyaspor 12 7
  • 5 Fenerbahçe 11 7
  • 6 İstanbul Başakşehir 11 7
  • 7 Antalyaspor 11 7
  • 8 Gaziantep FK 11 7
  • 9 Yeni Malatyaspor 10 7
  • 10 Galatasaray 10 7
  • 11 Göztepe 9 7
  • 12 Beşiktaş 8 7
  • 13 Denizlispor 8 7
  • 14 Çaykur Rizespor 8 7
  • 15 MKE Ankaragücü 8 7
  • 16 Kasımpaşa 7 7
  • 17 Gençlerbirliği 3 7
  • 18 Kayserispor 3 7
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA